• Koniec roku szkolnego

• Drodzy Uczniowie,

uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 22 czerwca 2018r na średniej sali gimnastycznej

- dla klas I - o godz. 9:00

- dla klas II - o godz. 10:00

Po uroczystości odbędą się spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych salach.

Całe Grono Pedagogiczne życzy Wam udanych i bezpiecznych wakacji.

• Jubileusz 95-lecia

• Wszystkim Absolwentom i Przyjaciołom naszego Liceum, którzy uświetnili swoją obecnością uroczystości obchodów jubileuszu-95-lecia szkoły, serdecznie dziękujemy.

Wkrótce umieścimy fotorelację z uroczystości i Mszy Świętej, która odbyła się dzień wcześniej.

• List Kardynała Kazimierza Nycza

umieszczamy list Kardynała Kazimierza Nycza, skierowany do całej społeczności III Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Sowińskiego z okazji obchodów jubileuszu 95-lecia.

list_Kardynal.pdf

• Informacja o wyniku przetargu

poniżej zamieszczamy informacje o wyniku przetargu nieograniczonego na wykonanie zadania pn. "Wymiana nawierzchni boiska sportowego na terenie III Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie przy ul. Rogalińskiej 2"

informacja_o_wyniku_przetargu.pdf

• Msza święta dziękczynna - uroczystości 95-lecia

zapraszamy wszystkich Przyjaciół naszego Liceum, na Mszę Świętą Dziękczynną, z okazji 95-lecia istnienia naszej szkoły, do kościoła św. Klemensa Hofbauera, ul. Karolkowa 20.

Msza św. odbędzie się 7 czerwca 2018 r. (czwartek)  o godz. 18:30

• Informacja z otwarcia ofert

• Informacja z otwarcia ofert na zadanie pn. "Wymiana nawierzchni boiska sportowego na terenie III Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie przy ul. Rogalińskiej 2".

otwarcie_ofert_28maja2018.pdf

• Unieważnienie przetargu na boisko

• Umieszczamy informację o unieważnieniu przetargu na zadanie pn. "Wymiana nawierzchni boiska sportowego na terenie III Liceum ogólnokształcącego im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie przy ul. Rogalińskiej 2."

uniewaznienie_przetargu.pdf

• Matura z informatyki

• Drodzy absolwenci zdający egzamin maturalny z informatyki, informujemy, że sprawdzenie stanowisk komputerowych, możliwe będzie w czwartek t.j. 10 maja 2018 r. w godz. 13:40 - 1430.

• Opowiedzi na pytania - 2 - przetarg boisko

• Umieszczamy odpowiedzi na zadane pytania przez uczestników przetargu na "Wymianę nawierzchni boiska sportowego na terenie III Liceum Ogólnokształcącego im. gen Józefa Sowińskiego w Warszawie przy ul. Rogalińskiej 2"

odpowiedzi_na_pytania_4_05_2018.pdf

• Matura 2018

• Szanowni Absolwenci,

po napisaniu egzaminu z języka polskiego (4.05.2018 r.) zapraszamy do sekretariatu po odbiór loginów i haseł, które umożliwią  sprawdzenie wyników matury w dniu 3 lipca 2018 r.

• Matura 2018

• Drodzy Absolwenci, przypominamy, że matury rozpoczynamy 4 maja 2018 r o godz. 9:00 - egzaminem z języka polskiego.

Całe Grono Pedagogiczne życzy Wam powodzenia na maturze.

Proszę zapoznać się z komunikatm ZTM i odpowiednio wcześniej wyjść z domu na egzamin.

• tel./fax (022) 632-07-53
      • metro: linia M2 (Rondo Daszyńskiego) bus: 102 (przystanek: Rogalińska) - 105,109,136, 155, 171, 178, 190 (przystanek: Szpital Wolski - kier.Płocka); 105,109, 155, 171, 178, 190 (przystanek: Szpital Wolski - kier.Rondo Daszyńskiego); tram: 10, 11,13, 26, 27 (przystanek: Płocka)