• Rekolekcje Wielkopostne

• Rekolekcje Wielkopostne w naszym Liceum odbędą się w terminie 11-13.03.2019 r. po czwartej godz. lekcyjnej. (od godz 12:00)

• Targi edukacyjne

informujemy, że Targi Edukacyjne odbędą się od 5 do 9 marca 2019 r w godz. 9:00-18:00 w Pałacu Kultury i Nauki.

Targi odbędą się według poniższego harmonogramu:

1) 5 i 6 marca 2019r. w godz. 9.00-16.00 prezentacje dla uczniów ósmych klas szkół podstawowych,

w godz. 16.00-18.00 prezentacje dla rodziców uczniów ósmych klas szkół podstawowych,

2) 7i8 marca 2019r. w godz. 9.00-16.00 prezentacje dla uczniów klas trzecich gimnazjów,

w godz. 16.00-18.00 prezentacje dla rodziców uczniów klas trzecich gimnazjów,

3) 9 marca 2019 r. godz. 9.00- 15.00 spotkania indywidualne dla uczniów i ich rodziców.

• Uwaga ! Zmiana godz. długiej przerwy

• Na prośbę Samorządu Uczniowskiego oraz Rady Rodziców, uległa zmianie godz. rozpoczęcia długiej przerwy.

Długa przerwa zacznie się o godz. 11:30 i trwać będzie do godz. 11:50.

Zmiana obowiązuje od 2.01.2019 r

Harmonogram dzwonków: dzwonki_akt.pdf

• Życzenia noworoczne

• Wszystkiego najlepszego,

wszelkiej pomyślności

oraz spełnienia najskrytszych marzeń

w nadchodzącym Nowym Roku

życzy cała społeczność naszego Liceum.

• Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu fotograficznego "Portret"

• Miło nam jest poinformować, że w wyniku rozstrzygnięcia międzyszkolnego konkursu fotograficznego "Portret" zostali nagrodzeni:

I nagroda - Michał Szymański - III LO

II nagroda - Julia Wiśniewska - LXXXVI LO

III nagroda - Julia Szwec - III LO

wyróżnienie - Gabriela Zając - III LO

Nagrodzonym gratulujemy !

• Transmisja ze świątecznego koncertu kolęd w III LO

zamieszczamy link do transmisji on-line ze Świątecznego koncertu kolęd i piosenek obcojęzycznych w III LO im. Gen. Sowińskiego w Warszawie  zaplanowanej na godz. 12.00 dnia 19 grudnia 2018 r.

Zapraszamy do oglądania tego wydarzenia :)

Transmisja on-line

• "Matematyka w osiedlu szkolnem"

• Miło jest nam poinformować, że Wnuk p. Alfona Paszke, nauczyciela matematyki w I gimnazjum im. jen. Sowińskiego Magistratu m.st. Warszawy, przekazał książkę "Matematyka w osiedlu szkolnem".

Panu Andrzejowi Paszke serdecznie dziękujemy.

• Informacja o wyniku przetargu (PN/3/2018)

• Zamieszczamy informację o wyniku przetargu nieograniczonego dla zadania pod nazwą: Kompleksowa Dostawa (sprzedaż i przesył/dystrybucja) energii cieplnej do budynku III LO im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie przy ul. Rogalińskiej 2. (Postępowanie nr PN/3/2018)

informacja_o_wyniku_przetargu_7_grudnia_2018.pdf

• Informacja z otwarcia ofert (PN/3/2018)

• Publikujemy informaację z otwarcia ofert dot. postępowiania publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego dla zadania pod nazwą:

"kompleksowa dostawa (sprzedaż i przesył/dystrybucja) energii cieplnej do budynku III LO im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie przy ul. Rogalińskiej 2. (Postępowanie nr PN/3/2018).

otwarcie_ofert_6_12_2018.pdf​​​​​​​

• Wyjazd do Malagi

• Przedstawiamy krótką relację z wyjazdu językowego naszej młodzieży do Malagi. Opiekunami byli nauczyciele języka hiszpańskiego p. prof. Agnieszka Iglesias Perez oraz p. prof. Antonio Tomas Mayor.

• Odpowiedzi na pytania (PN/3/2018)

• Zamieszczamy odpowiedzi na zadane pytania dot. postępowiania publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego dla zadania pod nazwą:

"kompleksowa dostawa (sprzedaż i przesył/dystrybucja) energii cieplnej do budynku III LO im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie przy ul. Rogalińskiej 2. (Postępowanie nr PN/3/2018).

odpowiedzi_3_12_2018.pdf

• Dni walki z gruźlicą

• W dniach od 01 do 10 grudnia 2018 przypadają Dni Walki z Gruźlicą. Pracownicy Odziału Promocji Zdrowia PSSE w m. st. Warszawie przygotowali krótką ulotkę.

Dni_walki_z_gruzlica.pdf​​​​​​​

• Warszawski Konkurs Piosenki Rosyjskiej

zamieszczamy regulami konkursu oraz kartę zgłoszenia do uczestnictwa w Warszawskim Konkursie Piosenki Rosyjskiej w ramach IV Festiwalu Języka Rosyjskiego.

Zachęcamy do uczestnictwa.

karta_zgloszenia.pdf

regulamin_piosenka_2019.pdf

• Wolontariat szkolny zwraca się z prośbą o wsparcie naszych akcji.

1. Świąteczna akcja "Paczka"

2. Pomoc dla LUNY

• Stypendium Prezesa Rady Ministrów

• 26 listopada 2018 r. uczeń klasy 2c, Mikołaj Koprowski z rąk Pana ministra Marka Suskiego oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty Pani Aurelii Michałowskiej odebrał Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Mikołajowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

• Sukces naszego ucznia

• Karolowi serdecznie gratulujemy sukcesu !!!

• Ogłoszenie o przetargu

• 26 listopada 2018 r.

III Liceum Ogólnokształcące ogłasza przetarg na kompleksową dostawę (sprzedaż i przesył/dystrybucja) energii cieplnej do budynku III LO im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie przy ul. Rogalińskiej 2. (Postępowanie nr PN/3/2018)

1. SIWZ  - SIWZ