• Nabór

kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia, proszeni są o dostarczenie oryginałów dokumentów, 3 podpisanych zdjęć oraz karty zdrowia.

Sekretariat szkoły czynny jest:  pn-pt w godz. 08:00-16:00

• Nabór - informacja

• Informujemy, że do 16 lipca szkoła nie posiada żadnych informacji o wynikach rekrutacji czy liczbie punktów niezbędnych do dostania się do szkoły. System elektronicznego naboru jest w tej chwili niedostępny także dla nas.

Z wynikami rekrutacji będzie można zapoznać się:

– na listach wywieszonych w szkołach - o godz. 12:00 (przypominamy, że jest to jedyna formalnie wiążąca forma publikacji wyników rekrutacji),

– po zalogowaniu się w systemie naboru na konto kandydata,

– za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej eLO! (aplikacja sama poinformuje o wynikach niezwłocznie po ich opublikowaniu)

Aplikację dla Androida można pobrać tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.edu.vulcan.elo2019

Aplikację dla iOS można pobrać tutaj: https://apps.apple.com/pl/app/elo-2018/id1406710761?l=pl

• Lista podręczników

publikujemy listę podręczników. Podreczniki_2019-20.pdf

W klasach pierwszych, podręczniki do języka angielskiego, zostaną podane przez nauczycieli we wrześniu, po przeprowadzeniu testów poziomujących.

Jeśli brakuje podręcznika na liście, zostanie on podany przez nauczyciela na początku roku szkolnego.

• Wyjazd integracyjny klas pierwszych

wzorem lat ubiegłych, organizowany jest wyjazd integracyjny dla klas piewszych do miejscowości Sielpia.

30.09 - 02.10.2019 - uczniowie klas po szkole podstawowej

07.10 - 09.10.2019 - uczniowie klas po gimnazjum.

O szczegółach poinformują wychowawcy klas.

• Wakacje

• Dyrekcja oraz całe Grono Pedagogiczne,

życzą wszystkim uczniom radosnych

i bezpiecznych wakacji.

• Szkolna Liga Siatkówki

• W dniu dzisiejszym, 17.06.2019 r, odbyło się wręczenie nagród drużynom, biorącym udzial w Szkolnej Lidze Siatkówki. Serdecznie gratulujemy drużynom dziewcząt i chłopców czołowych miejsc a ich trenerom p. pof. Agnieszce Łuszpińskiej i p. prof. Arkadiuszowi Rucińskiemu wspaniałych zawodników.

• Budujemy roboty

• Pod kieunkiem p. prof. K. Biskupskiej na zajęciach "fizyka prakyczna", młodzież budowała roboty.

Gratulujemy umiejętności i pomysłowości.

• Święto Warszawy

• 21 maja 2019 r. w naszym liceum odbyło się wydarzenie kulturalne pn "Święto Warszawy" poświęcone historii naszego miasta. Rozstrzygnięto kokursy plastyczne i muzyczne, w których udział wzięli uczniowie wolskich liceów. Pomysłodawczymi p. prof. Małgorzacie Wysieńskiej oraz wszyskim uczniom, którzy wzięli udział i prszygotowali ten projekt serdecznie dziękujemy.

• Iberiada

• 23 maja 2019 r. gościliśmy Radcę ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii Pana Enrique Fraile Espías oraz Pana Marcina Siemdaja dyrektora Biura Promocji Gospodarczej w Polsce Regionu Andaluzji.Tego dnia w naszym liceum odbył się "Dzień Hiszpański", który zorganizowała p. Agnieszka Iglesias-Perez. Serdecznie dziękujemy uczniom za zaangażowanie. Pragniemy także podziękować młodzieży warszawskich liceów, którzy odwiedzili nasze liceum biorąc udział w konkursach zorganizowanych w ramach projektu WIE "Iberiada".Uczniowie naszej szkoły wystawili musical "Wild Cats" w języku hiszpańskim.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy.