• Koronawirus-działania

• Informacja

• Szanowani Rodzice, Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

od 12 marca znajdujemy się w wyjątkowej sytuacji, na którą niestety nie mamy wpływu.

Z perspektywy minionych dni, wiemy jak trudny był to czas dla uczniów, rodziców
            i nauczycieli.

Dziękuję Nauczycielom za kreatywność i elastyczne podejście do nowych warunków pracy zdalnej.

Rodzicom dziękuję za wszystkie cenne uwagi dotyczące organizacji procesu nauczania
            w pierwszym tygodniu kwarantanny.

Rekomenduję rodzicom, aby w razie trudności ucznia z realizacją zadanego materiału, zarówno technicznych jak i organizacyjnych kontaktować się z nauczycielem, wychowawcą lub dyrekcją. Jestem przekonany, że w ramach posiadanej wiedzy i  możliwości osoby, te postarają się znaleźć stosowne rozwiązanie na pojawiające się trudności.

Drodzy Uczniowie. Przypominam i proszę Was abyście w związku z wirusem pamiętali o odpowiedzialności za siebie i innych oraz stosowali się do zaleceń Sanepidu i Ministerstwa Zdrowia, czyli m.in. ograniczali do minimum wychodzenie z domu i spotykanie się w innymi, przestrzegali higieny.

Terminy matur, jak zgodnie podaje MEN i CKE odbędą się na dzień dzisiejszy, zgodnie z ich terminem.

W razie pytań, problemów proszę piszcie do Waszych nauczycieli i wychowawców. Dyrekcja także jest do Waszej dyspozycji.

Informacje dodatkowe:

1. Jeśli ktoś z Rodziców czy Uczniów zapomniał lub zgubił login i hasło do Librusa, to proszę o napisanie e-maila z informacją o tym na adres szkoły librus@lo3.waw.ids.pl (konto aktywne będzie od 25.03) w informacji należy podać: nazwisko, imię, klasę ucznia i nr tel. rodzica celem weryfikacji danych.
            2. Sekretariat w okresie zagrożenia epidemicznego pracuje w dni robocze w godzinach 9:00 – 15:00.

Interesantów zachęcamy do kontaktu mailowego liceum3@lo3.waw.ids.pl lub telefonicznego 22 632-07-53, sekretariat przyjmuje interesantów tylko po uprzednim umówieniu się.

1. Jeśli ktoś z uczniów czułby w tym trudnym czasie potrzebę rozmowy z psychologiem lub pedagogiem, prosimy o kontakt za pomocą dziennika elektronicznego poprzez moduł wiadomości.

Prosimy wszystkich o wzajemną wyrozumiałość. Proces nauczania  powinien oczywiście trwać, natomiast najważniejsze teraz jest przestrzeganie zaleceń związanych z sytuacją epidemiologiczną.

Pamiętaj! #zostańwdomu

W imieniu wszystkich nauczycieli i dyrekcji życzymy wszystkim zdrowia, cierpliwości, pogody ducha oraz siły na kolejne dni.

Grzegorz Mazur

dyrektor III LO