• Sukces naszej uczennicy !!!

mamy zaszczyt ogłosić, że Olga Składanek z klasy 1A zdobyła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wypracowań w Języku Hiszpańskim "Giner de los Rios" organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce we współpracy z Ministerstwem Turystyki, w kategorii szkoły średnie z językiem hiszpańskim jako drugim językiem obcym.

Olga odebrała swoją nagrodę, jaką jest tygodniowy kurs języka hiszpańskiego w jednej ze szkół językowych na Costa Blanca, bezpośrednio z rąk komitetu honorowego pod przewodnictwem ambasadora Hiszpanii w Polsce.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

• Matura z informatyki

• Uwaga !

Zdający egzamin maturalny z informatyki, proszeni są o przyjście do szkoły 19 maja 2022 w godz. 14:00-15:00 celem sprawdzenia stanowisk komputerowych zgodnie z procedurami. Proszę zgłaszać się do Pana prof. Sebastiana Sznaudera.

• Zmiana planu lekcji

w związku z odejściem klas maturalnych od 1.05.2022 następuje zmiana planu lekcji.

Aktualny plan lekcji dostępny jest tutaj.

• Sadzenie drzew przez maturzystów

29 kwietnia 2022 r. maturzyści szkół wolskich, sadzili drzewa w parku Księcia Janusza w Warszawie. W imieniu uczniów naszej szkoły drzewko sadzili: Agata Skarpetowska, Jakub Lipski i Mateusz Gąska. W uroczystości wzięli udział p. Grażyna Orzechowska-Mikulska z-ca Burmistrza Dzielnicy Warszawa-Wola, p. Mariola Zielińska Naczelnik Wydziału Oświaty, p. Artur Karaś przewodniczący Rady Rodziców naszego liceum.