• Biblioteka

• Dostęp on-line

Drodzy uczniowie,

istnieje możliwość przeglądania zasobów biblioteki szkolnej on-line oraz rezerwacja książek przez internet.

Dostęp on-line tutaj

Aby było to możliwe, przewodniczący poszczególnych klas, od chętnych uczniów, zbiorą i przekażą Paniom bibliotekarkom ich adresy e-mailowe. Po przypisaniu adresów poczty elektronicznej do kont czytelników, będą oni mogli rezerwować książki w naszej bibliotece. Panie mogą także dodać e-maile do danych ucznia na jego indywidualną prośbę w czasie przerwy międzylekcyjnej.

Procedura założenia konta - uzyskanie hasła (dopiero po dodaniu e-maila przez nauczyciela bibliotekarza do konta czytelnika):

1. https://m003898.molnet.mol.pl/

2. wybieramy zaloguj

3. załóż konto

4. po kliknięciu w linka, który przyjdzie na  e-mail czytelnika , ustaw hasło.

Rezerwacje książek dokonywane drogą internetową są ważne 2 dni /do następnego dnia po dokonaniu czynności do godz. 23.59/. Potem automatycznie wygasają. Prosimy o terminowe odbieranie zamówień
            w bibliotece.