• Rada Rodziców

          • Zarząd Rady Rodziców

          • ___________________________________________________________________________________________________

            Szanowni Państwo 24.10.2019 r. odbyły się wybory do Rady Rodziców na rok szkolny 2019/2020

            PREZYDIUM RADY RODZICÓW:

            Przewodnicząca

            Eva Gołębiewska (kl.3b)

            Wiceprzewodniczący

            Artur Karaś (kl.1ap)

            Sekretarz

            Mariola Figat-Kudlak (kl.3h)

            Skarbnik

            Honorata Zielińska-Ochman (kl.3f)

             Członkowie:

            Ewa Kotowska (kl.1ep)

            Justyna Goszcz (kl.1bp)

            Agnieszka Smolińska-Milewicz (kl.1gg)

             KOMISJA REWIZYJNA:

            Aneta Obrębska (kl.3g)

            Piotr Doroba (kl.1gp)

            Wybranym Rodzicom gratulujemy.  

            ___________________________________________________________________________________________________

            Szanowni Państwo 18.10.2018 r. odbyły się wybory do Rady Rodziców na rok szkolny 2018/2019

            PREZYDIUM RADY RODZICÓW:

            Przewodnicząca

            Eva Gołębiewska (kl.2b)

            Wiceprzewodnicząca

            Marzena Ostrowska (kl.3a)

            Sekretarz

            Mariola Figat (kl.2h)

            Skarbnik

            Honorata Zielińska-Ochman (kl.2f)

             Członkowie:

            Jolanta Lasota (kl.1b)

            Wiesław Skorbiłowicz (kl.2b)

             

            KOMISJA REWIZYJNA:

            Przewodnicząca:

            Anita Maciejko (kl.2d)

            Sekretarz:

            Katarzyna Oleksiewicz (kl.1g)

            Wybranym Rodzicom gratulujemy.  

            ___________________________________________________________________________________________________

            Szanowni Państwo 19.10.2017 r. odbyły się wybory do Rady Rodziców na rok szkolny 2017/2018

             

            przewodnicząca

            • Eva Gołębiewska (1B)

            zastępca przewodniczącego

            • Mariola Figat (1H)

            sekretarz

            • Aneta Obrębska  (1G)

            skarbnik

            • Marzena Ostrowska (2A)

             

            Komisja Rewizyjna RR

            • Krzysztof Deja (3A)
            • Jarosław Sikorski (1A)
            • Małgorzata Ptaszyńska (2D)

             

            Wybranym Rodzicom gratulujemy.  

             

             

    • Kontakty

      • III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego
      • liceum3@lo3.waw.ids.pl
      • tel./fax 22 632 07 53
      • ul.Rogalińska 2 01-206 Warszawa
      • metro: linia M2 (Rondo Daszyńskiego) bus: 102 (przystanek: Rogalińska) - 105,109,136, 155, 171, 178, 190 (przystanek: Szpital Wolski - kier.Płocka); 105,109, 155, 171, 178, 190 (przystanek: Szpital Wolski - kier.Rondo Daszyńskiego); tram: 10, 11,13, 26, 27 (przystanek: Płocka), SKM/KM - Warszawa Wola
    • Logowanie