• Młodzież naszego liceum oddaje krew

35 uczniów naszego liceum 28 listopada 2019 r zgłosiło się w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie oddać krew z przeznaczeniem dla Pani Moniki Sypniewskiej, nauczycielki języka niemieckiego.

Serdecznie dziękujemy  !!!

• Zbiórka krwi dla naszej nauczycielki języka niemieckiego Pani Moniki Sypniewskiej.

• Zwracamy sie z gorącą prośbą o oddanie krwi dla p. Moniki Sypniewskiej - nauczycielki języka niemieckiego.

Uczniowie pełnoletni, którzy zechcą oddać krew, proszeni są o wpisanie się na listę w sekretariacie.

Osoby, które oddadzą krew w punkcie krwiodawstwa, proszeni są o poinformowanie, że krew jest z przeznaczeniem dla p. Moniki Sypniewskiej - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie..

Serdecznie dziękujemy.

• Prośba o pomoc !!!

• Zwracamy się z prośbą o pomoc dla naszej Absolwentki Oliwii Kulis ciężko chorej na ostrą białaczkę limfoblastyczną..

Można wspomóc finanowo na portalu https://zrzutka.pl/6pn5td

• Podziękowanie

publikujemy podziękowanie Ministra Edukacji Narodowej p.Dariusza Piontkowskiego za udział w akcji "Szkoła dla hymnu"

• Zebrania z Rodzicami - 21.11.2019 r.

• Szanowni Państwo, 21 listopada 2019 r. (czwartek) godz. 17:30, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego odbędą się zebrania z rodzicami. Na zebraniach zostaną podane ew. zagrożenia ocenami niedostatecznymi.

• "Paczki na kresy"

Wolontariat szkolny prosi o wsparcie akcji "Paczki na kresy".

Akcja trwać będzie do końca listopada 2019 r.

Dziękujemy !!!

• "Szkoła Pamięta"

miło nam jest poinformować o otrzymanym dyplomie "Szkoła Pamięta".

• "Być rodzicem nastolatka"

przedstawiamy informację o spotkaniach  wykładowo-seminaryjne dla rodziców nastolatków "Być rodzicem nastolatka" . Szczegóły : Rodzice_nast.uzal._2019.pdf

Zajęcia realizowane są w ramach programu świadomego i aktywnego rodzicielstwa i odbędą się w siedzibie Działu Wsparcia i Pomocy Rodzinie OPS Wola, Al. Solidarności 102  - OFERTA JEST BEZPŁATNA.

• Dzień języków obcych

przedstawiamy fotorelację z dnia języków obcych.

• Międzynarodowy dzień zdrowego żywienia

przedstawiamy fotorelację z międzynarowego dnia zdrowego żywienia, który odbył się 8 listopada 2019 r.

• Wspólne śpiewanie HYMNU

• 8 listopada 2019 r. wspólnie odśpiewalimy HYMN POLSKI z okazji 101 rocznicy odzyskania NIEPODLEGŁOŚCi.

• Międzynarodowy dzień zdrowego żywienia

8 listopada, będziemy obchodzić M iędzynarodowy Dzień Zdrowego Żywienia - Wembley - godz. 11:30

• Wybory Rady Rodziców

• Szanowni Państwo 24.10.2019 r. odbyły się wybory do Rady Rodziców na rok szkolny 2019/2020

PREZYDIUM RADY RODZICÓW:

Przewodnicząca

Eva Gołębiewska (kl.3b)

Wiceprzewodniczący

Artur Karaś (kl.1ap)

Sekretarz

Mariola Figat-Kudlak (kl.3h)

Skarbnik

Honorata Zielińska-Ochman (kl.3f)

Członkowie:

Ewa Kotowska (kl.1ep)

Justyna Goszcz (kl.1bp)

Agnieszka Smolińska-Milewicz (kl.1gg)

KOMISJA REWIZYJNA:

Aneta Obrębska (kl.3g)

Piotr Doroba (kl.1gp)

Wybranym Rodzicom gratulujemy.

• Zebrania z rodzicami. Spotkanie Rady Rodziców.

24 października odbędą sie zebrania z rodzicami o godz. 17:30.

Rada  Rodziców  przypomina  o  pierwszym  w  tym roku  szkolnym  plenarnym  zebraniu, które odbędzie się we czwartek  24  października  2019 po  spotkaniach  klasowych  ok. godz. 18:30 w  auli (sala  106  na 1 piętrze)  Serdecznie  zapraszamy  wszystkich  Przedstawicieli  Rad  Oddziałowych

• "Rowerem przez Warszawę" - fotorelacja

przedstawiamy fotorelację z premiery przedstawienia "Rowerem przez Warszawę" które odbyło się 10 października 2019 r.. Przedstawienie przygotował zespół teatralny "Wysienki" pod kierunkiem p. prof. Małgorzaty Wysieńskiej.

Dziękujemy także p. prof. Markowi Żylakowi za przygotowanie fotorelacji z tego wydarzenia.

Gratulujemy znakomitego przedstawienia i liczymy na więcej.....

• Warsztaty rysunkowe z Marleną Sztamborską

• Zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty rysunkowe z absolwentką naszego liceum Marleną Sztamborską.

Warsztaty odbędą się 18 października 2019 r (piątek) - o godz. 14:35 w galerii

• Warsztaty malarskie z Grzegorzem Wróblem

• Zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty malarskie z absolwentem naszego liceum Grzegorz Wróblem.

Warsztaty odbędą się 17 października 2019 r (czwartek) - o godz. 14:35 w auli.