• Nowe biogramy

zapraszamy do zakładki Izba Pamięci, gdzie dzięki pracy p. prof. Ryszarda Kozery umieszczono nowe biogramy naszych przedwojennych Absolwentów.

Zapraszamy do wakacyjnej lektury. Izba pamięci

• Nabór

zamieszczamy wzór podania, które prosimy wypełnić przystępując do rekrutacji uzupełniającej.rekrutakcja_uzupelniajaca.pdf

Zgodnie z Zarządzeniem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, składanie wniosków o przyjęcie do szkoły w ramach rekrutacji uzupełniającej odbywa się od 26.07 od godz. 8:00 do 30.07 do 12:00.

Wywieszenie list zakwalifikowanych w ramach rekrutacji uzupełnijącej - 19.08 godz. 12:00.

• Nabór

kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia, proszeni są o dostarczenie oryginałów dokumentów, 3 podpisanych zdjęć oraz karty zdrowia.

Sekretariat szkoły czynny jest:  pn-pt w godz. 08:00-16:00

• Nabór - informacja

• Informujemy, że do 16 lipca szkoła nie posiada żadnych informacji o wynikach rekrutacji czy liczbie punktów niezbędnych do dostania się do szkoły. System elektronicznego naboru jest w tej chwili niedostępny także dla nas.

Z wynikami rekrutacji będzie można zapoznać się:

– na listach wywieszonych w szkołach - o godz. 12:00 (przypominamy, że jest to jedyna formalnie wiążąca forma publikacji wyników rekrutacji),

– po zalogowaniu się w systemie naboru na konto kandydata,

– za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej eLO! (aplikacja sama poinformuje o wynikach niezwłocznie po ich opublikowaniu)

Aplikację dla Androida można pobrać tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.edu.vulcan.elo2019

Aplikację dla iOS można pobrać tutaj: https://apps.apple.com/pl/app/elo-2018/id1406710761?l=pl

• Rozdanie świadectw dojrzałości

• Świadectwa dojrzałości rozdadzą wychowawcy klas - 4 lipca 2019 r. o godz. 11:00.

• Kalendarz roku szkolnego 2019/2020

publikujemy kalendarz roku szkolnego 2019/2020 - kal_19_20.pdf

Uwaga! Kalendarz roku szkolnego może ulec zmianie.

• Lista podręczników

publikujemy listę podręczników. Podreczniki_2019-20.pdf

W klasach pierwszych, podręczniki do języka angielskiego, zostaną podane przez nauczycieli we wrześniu, po przeprowadzeniu testów poziomujących.

Jeśli brakuje podręcznika na liście, zostanie on podany przez nauczyciela na początku roku szkolnego.

• Wyjazd integracyjny klas pierwszych

wzorem lat ubiegłych, organizowany jest wyjazd integracyjny dla klas piewszych do miejscowości Sielpia.

30.09 - 02.10.2019 - uczniowie klas po szkole podstawowej

07.10 - 09.10.2019 - uczniowie klas po gimnazjum.

O szczegółach poinformują wychowawcy klas.

• Godz. pracy sekretariatu szkoły

w związku z licznymi pytaniami, informujemy, że sakretariat szkoły czynny jest w godz. 8:00-16:00 - od poniedziałku do piątku.

• Wakacje

• Dyrekcja oraz całe Grono Pedagogiczne,

życzą wszystkim uczniom radosnych

i bezpiecznych wakacji.

• mLegitymacja - warto ją mieć :)

nasza szkoła uzyskała już dostęp do uczniowskiej mLegitymacji.

Aby korzystać z aplikacji mObywatel należy posiadać profil zaufany.(aplikacja dostępna jest na system android i można ją pobrać ze sklepu Play)

Uczniowie, którzy chcą otrzymać mLegitymację proszeni są o wypełnienie wniosku oraz dostarczenia swojego zdjęcia w formie elektronicznej.

wniosek_o_m_legitymacje.pdf + zdjęcie należy złożyć w sekretariacie szkoły.

Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To tradycyjna legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu.

Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień. To ważne! Ten mDokument możesz aktywować tylko wtedy, gdy Twoja szkoła ma podpisane odpowiednie porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji. Uruchamia się go, używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.

Dane z mLegitymacji możesz okazać tak jak przy użyciu tradycyjnej legitymacji. Możesz również przekazać je użytkownikowi aplikacji mWeryfikator. W ten sposób upoważniona osoba potwierdzi m.in. Twoje imię, nazwisko i wiek. Na ekranie swojego urządzenia zobaczy również Twoje zdjęcie w niskiej rozdzielczości. Może sprawdzić również ważność Twojej mLegitymacji szkolnej.

Poniżej przedstawiamy wzór takiej legitymacji..

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

• 19 czerwca 2019 r odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

• Zakończenie roku szkolnego

• Zakończenie roku szkolnego klas I  - o godz. 09:00

Zakończenie roku szkolnego klas II - o godz. 10:00

• Szkolna Liga Siatkówki

• W dniu dzisiejszym, 17.06.2019 r, odbyło się wręczenie nagród drużynom, biorącym udzial w Szkolnej Lidze Siatkówki. Serdecznie gratulujemy drużynom dziewcząt i chłopców czołowych miejsc a ich trenerom p. pof. Agnieszce Łuszpińskiej i p. prof. Arkadiuszowi Rucińskiemu wspaniałych zawodników.

• Upalny mecz

• Przedstawiamy relację z meczu nauczyciele vs uczniowie

• Mecz nauczyciele vs uczniowie

• 14 czerwca odbył się mecz nauczyciele konta uczniowie. Pzedstawiamy fotorelację z tego wydarzenia.

• Warsztaty ma Wydziale MEiL PW

• Finaliści Międzyszkolnego Konkursu Interdyscyplinarnego "Piramida" wraz z warsztatami na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa PW

• Budujemy roboty

• Pod kieunkiem p. prof. K. Biskupskiej na zajęciach "fizyka prakyczna", młodzież budowała roboty.

Gratulujemy umiejętności i pomysłowości.

• Brązowi medaliści Mistrzostw Dzielnicy Wola w piłkę nożną

• Naszej drużynie serdecznie dziękujemy i gratulujemy trzeciego miejsca w dzielnicy.

• Warsztaty w Centralnym Laboratorium Ochrony Radiologicznej