• Pomoc dla Ukrainy

w związku z sytuacją na Ukrainie organizujemy zbiórkę humanitarną.

Potrzebne są:

woda w zgrzewkach , szampony, żele, środki higieny

środki opatrunkowe, pieluchy

żywność w puszkach, zupki "chińskie", batony itp

leki p/bólowe i p/grypowe, koce, śpiwory, ciepłe ubrania

Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie.

• Sowiński Mistrzem Dzielnicy Wola

• Sowiński Mistrzem Dzielnicy Wola w koszykówce męskiej. Nasza drużyna w finale pokonała "Kasprzaka". Nasza drużyna żeńska również odniosła sukces. Zajęły II miejsce ustępując drużynie "Śniadka".

Trenerowi p. Błażejowi Rymarczykowi oraz drużynom dziewcząt i chłopców serdecznie gratulujemy :)

• Wizyta gościa z Rygi

• Miło nam poinformować, że odwiedziła nasze liceum p. Edīte Dmuchowska-Grava - wicedyrektorka Polskiej Szkoły im. Ity Kozakiewicz w Rydze. Rozmawiano o nawiązaniu współpracy pomiędzy naszymi placówkami.

• Stowarzyszenie Nowa Edukacja

informujemy, że dzięki staraniom Rodziców uczniów naszego liceum udało się powołać Stowarzyszenie Nowa Edukacja, mająca służy wsparciem dla działalności edukacujnej i kulturalnej. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce Stowarzyszenia

• Akcja charytatywna

• Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji charytatywnej organizowanej w naszej szkole pod hasłem „Kup Pan szczotkę". Zbieramy szczoteczki do zębów dla afrykańskich dzieci chodzących do misyjnych szkół i przedszkoli. Za pośrednictwem Fundacji Redemptoris Missio wolontariusze pracujący i wyjeżdżający na misje zabiorą je ze sobą. Akcja trwa do 21 marca 2022 r.

Szczoteczki prosimy przynosić o. Maciejowi Nowakowi CSsR lub do sali 011.

Liczymy na Was ;)

Wszystkim, którzy zdecydują się zaangażować i wspomóc naszą akcję - serdecznie dziękujemy.