• Wakacje :)

• Dyrekcja i Rada Pedagogiczna życzą wszystkim uczniom, spokojnych, bezpiecznych i zdrowych wakacji.

Czekamy na Was w szkole 1 września 2020 r;

• Zakończenie roku szkolnego dla klas I i II

Świadectwa promocyjne wychowawcy klas będą rozdawali na boisku szkolnym 26.06.2020 r. dla :

- uczniów klas I po szkole podstawowej - w godz. 09:00-10:00

- uczniów klas I po gimnazjum - godz. 10:00 - 11:00

- uczniów klas II - w godz. 11:00-12:00

w przypadku złych warunków atmosferycznych, świadectwa będą wydawane w wyznaczonych salach.

Uczniowie, którzy nie będą mogli odebrać świadectwa w wyznaczonych godz. będą mogli odebrać świadectwo po ustaleniu telefonicznym terminu odbioru z sekretariatem szkoły.

Prosimy o opróżnienie szafek, książki wypożyczone z biblioteki można będzie zostawić w pudełkach, które stoją przy sekretariacie szkoły.

• Rekrutacja do III LO

dokumenty t.j. podpisany wniosek z elektronicznego systemu naboru, poświadczone kopie: świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenia o wynikach egzaminu można dostarczyć składać:

1. w sekretariacie szkoły w godz 8:30-15:00

2. wysłać skanem na adres e-mail: rekrutacja@lo3.waw.ids.pl  (prosimy o zapis w postaci pliku pdf)

3. ew. przez EPUAP

• Matura z informatyki

• Sprawdzenie poprawności działania komputerów, na których zdający będa zdawali egzamin, i wybranego przez siebie oprogramowania odbędzie się w dniu 16 czerwca 2020 r. w godz. 12:30-13:30.