• Wydawanie świadectw ukończenia szkoły

• Drodzy uczniowie klas trzecich.

W związku z sytuacją w kraju i wydanymi ograniczeniami, nie możemy się wszyscy spotkać 24 kwietnia 2020 r. na uroczystym zakończeniu roku szkolnego.

Osoby które zechcą wysłuchać tego co przygotowałem dla Was na zakończenie roku szkolnego, zapraszam o godz. 17.00 w piątek, 24.04.2020 na platformę discord , sala 106.

Wychowawcy klas poinformują Was o dacie i godzinie, kiedy możecie przyjść odebrać świadectwo ze szkoły. Proszę o przestrzeganie terminów i wyznaczonych godzin.

Należy mieć mieć przy sobie dowód osobisty.

Proszę przynieść ze sobą kluczyk do szafki, zaległe książki czy stroje sportowe.

Osoby, które nie zgłoszą się w wyznaczonym terminie po odbiór świadectwa, termin wydania będą indywidualnie ustalać telefonicznie z sekretariatem szkoły.

Z poważaniem Grzegorz Mazur

• Korekta planu lekcji

w związku z odejściem klas trzecich, od 4 maja 2020 obowiązywać będzie nowy plan lekcji dostępny tutaj.

Plan lekcji może ulec zmianie.

• Odwołanie "dnia otwartego"

w związku z panującą sytuacją, zmuszeni jesteśmy do odwołania "dnia otwartego", który miał się odbyć 18 kwietnia 2020 r.

Wszelkie informacje dot. naboru dostępne są w zakładce "nabór do liceum"

• Akcja Żonkil - Pola Nadziei

Milo nam jest poinformować, iż posadzone w zeszłym roku przez nasz WOLONTARIAT SZKOLNY pod kierunkiem p. prof. Katarzyny Wysieńskiej-Załugi w ramach  Akcji Żonkil - upamiętniając bohaterów Powstania w Getcie, pięknie zakwitły żonkie.

W tym trudnym czasie, niech te zdjęcia  przyniosą chwlę radości.

• Apel Policji

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała apel do rodziców i uczniów.

Prosimy o zapoznanie się z nim.

NOWY_Apel_Koronawirus.pdf