• Żałoba w III LO

• Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego ucznia Mateusza Lenartowicza.

Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Jozefa Sowińskiego

• Stypendium Prezesa Rady Ministrów

• Miło nam jest poinformawać, że Dominika Pietruszewska z klasy 3a, 27 listopada 2019 r. odebrała stypendium Prezesa Rady Ministrów. Serdecznie gratulujemy !!!

• Młodzież naszego liceum oddaje krew

35 uczniów naszego liceum 28 listopada 2019 r zgłosiło się w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie oddać krew z przeznaczeniem dla Pani Moniki Sypniewskiej, nauczycielki języka niemieckiego.

Serdecznie dziękujemy  !!!

• Zbiórka krwi dla naszej nauczycielki języka niemieckiego Pani Moniki Sypniewskiej.

• Zwracamy sie z gorącą prośbą o oddanie krwi dla p. Moniki Sypniewskiej - nauczycielki języka niemieckiego.

Uczniowie pełnoletni, którzy zechcą oddać krew, proszeni są o wpisanie się na listę w sekretariacie.

Osoby, które oddadzą krew w punkcie krwiodawstwa, proszeni są o poinformowanie, że krew jest z przeznaczeniem dla p. Moniki Sypniewskiej - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie..

Serdecznie dziękujemy.

• Prośba o pomoc !!!

• Zwracamy się z prośbą o pomoc dla naszej Absolwentki Oliwii Kulis ciężko chorej na ostrą białaczkę limfoblastyczną..

Można wspomóc finanowo na portalu https://zrzutka.pl/6pn5td

• Podziękowanie

publikujemy podziękowanie Ministra Edukacji Narodowej p.Dariusza Piontkowskiego za udział w akcji "Szkoła dla hymnu"

• Zebrania z Rodzicami - 21.11.2019 r.

• Szanowni Państwo, 21 listopada 2019 r. (czwartek) godz. 17:30, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego odbędą się zebrania z rodzicami. Na zebraniach zostaną podane ew. zagrożenia ocenami niedostatecznymi.

• "Paczki na kresy"

Wolontariat szkolny prosi o wsparcie akcji "Paczki na kresy".

Akcja trwać będzie do końca listopada 2019 r.

Dziękujemy !!!

• "Szkoła Pamięta"

miło nam jest poinformować o otrzymanym dyplomie "Szkoła Pamięta".

• "Być rodzicem nastolatka"

przedstawiamy informację o spotkaniach  wykładowo-seminaryjne dla rodziców nastolatków "Być rodzicem nastolatka" . Szczegóły : Rodzice_nast.uzal._2019.pdf

Zajęcia realizowane są w ramach programu świadomego i aktywnego rodzicielstwa i odbędą się w siedzibie Działu Wsparcia i Pomocy Rodzinie OPS Wola, Al. Solidarności 102  - OFERTA JEST BEZPŁATNA.

• Dzień języków obcych

przedstawiamy fotorelację z dnia języków obcych.

• Międzynarodowy dzień zdrowego żywienia

przedstawiamy fotorelację z międzynarowego dnia zdrowego żywienia, który odbył się 8 listopada 2019 r.

• Wspólne śpiewanie HYMNU

• 8 listopada 2019 r. wspólnie odśpiewalimy HYMN POLSKI z okazji 101 rocznicy odzyskania NIEPODLEGŁOŚCi.

• Międzynarodowy dzień zdrowego żywienia

8 listopada, będziemy obchodzić M iędzynarodowy Dzień Zdrowego Żywienia - Wembley - godz. 11:30