• Wybory Rady Rodziców

• Szanowni Państwo 24.10.2019 r. odbyły się wybory do Rady Rodziców na rok szkolny 2019/2020

PREZYDIUM RADY RODZICÓW:

Przewodnicząca

Eva Gołębiewska (kl.3b)

Wiceprzewodniczący

Artur Karaś (kl.1ap)

Sekretarz

Mariola Figat-Kudlak (kl.3h)

Skarbnik

Honorata Zielińska-Ochman (kl.3f)

Członkowie:

Ewa Kotowska (kl.1ep)

Justyna Goszcz (kl.1bp)

Agnieszka Smolińska-Milewicz (kl.1gg)

KOMISJA REWIZYJNA:

Aneta Obrębska (kl.3g)

Piotr Doroba (kl.1gp)

Wybranym Rodzicom gratulujemy.

• Zebrania z rodzicami. Spotkanie Rady Rodziców.

24 października odbędą sie zebrania z rodzicami o godz. 17:30.

Rada  Rodziców  przypomina  o  pierwszym  w  tym roku  szkolnym  plenarnym  zebraniu, które odbędzie się we czwartek  24  października  2019 po  spotkaniach  klasowych  ok. godz. 18:30 w  auli (sala  106  na 1 piętrze)  Serdecznie  zapraszamy  wszystkich  Przedstawicieli  Rad  Oddziałowych

• "Rowerem przez Warszawę" - fotorelacja

przedstawiamy fotorelację z premiery przedstawienia "Rowerem przez Warszawę" które odbyło się 10 października 2019 r.. Przedstawienie przygotował zespół teatralny "Wysienki" pod kierunkiem p. prof. Małgorzaty Wysieńskiej.

Dziękujemy także p. prof. Markowi Żylakowi za przygotowanie fotorelacji z tego wydarzenia.

Gratulujemy znakomitego przedstawienia i liczymy na więcej.....

• Warsztaty rysunkowe z Marleną Sztamborską

• Zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty rysunkowe z absolwentką naszego liceum Marleną Sztamborską.

Warsztaty odbędą się 18 października 2019 r (piątek) - o godz. 14:35 w galerii

• Warsztaty malarskie z Grzegorzem Wróblem

• Zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty malarskie z absolwentem naszego liceum Grzegorz Wróblem.

Warsztaty odbędą się 17 października 2019 r (czwartek) - o godz. 14:35 w auli.

• Wyjazd integracyjny - fotorelacja cz.2

przedstawiamy fotorelację z wyjazdu integracyjnego do Sielpi.

Dziękujemy p.prof. Markowi Żylakowi za wspaniałe zdjęcia.

• Wyjazd integracyjny

• w dniach 30.09-02.10 w Sielpi odbywa się wyjazd integracyjny klas pierwszych (po szkole podstawowej).

• Sukcesy sportowe !!! - GRATULACJE !!!

• Reprezentacja  dziewcząt w sztafecie 7×800m zajęła 3 a chłopców 2 miejsce.

Startowało 16 szkół.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodniczek i zawodników.

Reprezentacja naszego Liceum zajęła 3 miejsce w biegach przełajowych.

Reprezentacja Sowińskiego chłopców zajęła 3 miejsce w Dzielnicy Wola