• Warszawski Konkurs Piosenki Rosyjskiej

zamieszczamy regulami konkursu oraz kartę zgłoszenia do uczestnictwa w Warszawskim Konkursie Piosenki Rosyjskiej w ramach IV Festiwalu Języka Rosyjskiego.

Zachęcamy do uczestnictwa.

karta_zgloszenia.pdf

regulamin_piosenka_2019.pdf

• Wolontariat szkolny zwraca się z prośbą o wsparcie naszych akcji.

1. Świąteczna akcja "Paczka"

2. Pomoc dla LUNY

• Stypendium Prezesa Rady Ministrów

• 26 listopada 2018 r. uczeń klasy 2c, Mikołaj Koprowski z rąk Pana ministra Marka Suskiego oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty Pani Aurelii Michałowskiej odebrał Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Mikołajowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

• Sukces naszego ucznia

• Karolowi serdecznie gratulujemy sukcesu !!!

• Ogłoszenie o przetargu

• 26 listopada 2018 r.

III Liceum Ogólnokształcące ogłasza przetarg na kompleksową dostawę (sprzedaż i przesył/dystrybucja) energii cieplnej do budynku III LO im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie przy ul. Rogalińskiej 2. (Postępowanie nr PN/3/2018)

1. SIWZ  - SIWZ

2. Ogłoszenie - Ogłoszenie w BZP

• Warszawska konferencja SU

• Dnia 15 listopada Cezary Huszcza, Aleksandra Gabrylewicz oraz Zuzanna Biniewska wzięli udział wraz z Panią Wicedyrektor Agnieszką Dybcio-Husarzewską w IV Warszawskiej Konferencji Samorządów Uczniowskich. Spotkanie zorganizowała Młodzieżowa Rada m.st. Warszawy, której przewodniczy Weronika Matyka z klasy IIIc. Dziękujemy za warsztaty oraz mnóstwo inspiracji i motywacji do działania na rzecz innych.

• Sukces naszego ucznia

• Karolowi serdecznie gratulujemy sukcesu !!!

• 100 - lecie Niepodległości - przedstawienie "Dusza w kamieniu zaklęta"

• 100 - lecie Niepodległości - wspólne śpiewanie hymnu

• Zebrania z rodzicami 22 listopada 2018

Zebrania z rodzicami informujące o ew. zagrożeniach ocenami ndst. odbędzie sie 22 listopada 2018r. o godz. 17:30

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się tego samego dnia ok. godz. 18:30 w sali nr 11.

• Uroczystości z okazji 100 lecia odzyskania NIEPODLEGŁOŚCI

• Przedstawiamy wydarzenia, które w naszym liceum uświetniły 100 lecia odzyskania NIEPODLEGŁOŚCI.

Więcej zdjęć z tych uroczystości przedstawimy wkrótce.

Przedstawienie teatralne "Dusza w kamieniu zaklęta" wystawione przez szkolny zespół Wysienki.

Teleturniej historyczny "Józef Piłsudski a niepodległość Polski"

Wspólne śpiewanie hymnu dla NIEPODLEGŁEJ - o godz. 11:11

• Okolicznościowa iluminacja

• Przygotowania naszej szkoły na uroczystości 100-lecia odzyskania NIEPODLEGŁOŚCI - już na finiuszu...