Osiągnięcia

Piłka ręczna

10 listopada 2017

Nasi piłkarze ręczni zdobyli brazowy medal w Mistrzostwach Dzielnicy Wola.

Piłka nożna

11 października 2017

Reprezentacja Sowina w Piłce nożnej zajęła III miejsce w turnieju o Puchar Dyrektora Technikum

im. M. Konarskiego. Najlepszym zawodnikiem został Adam Łobaza z klasy III E.

Sztafeta 10 x 800 metrów.

02 października 2017

Reprezentacja Sowina w sztafecie 10 x 800 metrów mężczyzn zajęła IV miejsce, kobiet zajęła VI miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola na 17-cie startujących szkół.

Skład męskiej reprezentacji :

Stachowicz Jakub, Zatyka Jan, Krzycki Stanisław, Włodarczyk Maciej, Pawelec Mateusz, Stępniak Filip, Węgirek Damian, Karaban Kacper, Kościński Maciej, Włodarczyk Maciej, Ciągarlak Emil.

Mistrzostwa Dzielnicy Wola w Przełajach

26 września 2017

Reprezentacja chłopców zajęła II Miejsce, a dziewcząt V Miejsce.

  1. Wojtasiak Aleksandra1000m.
  2. Połosak Wiktoria 1000m
  3. Grodek Monika 1000m
  4. Kujawa Julia2000m.
  5. Brykała Paulina 1000m.
  6. Kończak Maja 1000m.
  7. Szymaniak Klaudia1000m.
  8. Stępniak Dominika 2000m.

 

  1. Włodarczyk Maciej 3000m.
  2. Ciągarlak Emil 3000m.
  3. Adach Maciej1500m.
  4. Węgierek Damian1500m.
  5. Stępniak Filip1500m.
  6. Zalewski Marcin 3000m.
  7. Krzysztyniak Wiktor 3000m.
  8. Ruchniewicz Olaf 1500m.
  9. Stachowicz Jakub 3000m.
  10. Świetlicki Mateusz 1500m.
  11. Karaban Kacper 1500m.
  12. Malecki Jakub 3000m.

 

Siatkówka plażowa I miejcse

20-22 Czerwca 2017

W dniach 20-22 czerwca odbył się XXIV Turniej Szkolnej Ligi Siatkówki w Siatkówce Plażowej dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu - Aktywna Warszawa.Turniej rozegrany został na boiskach  Parku Wodnego „Moczy-dło". I miejce zdobyła nasza uczennica Julia Chadała z klasy 1A. Serdecznie gratulujemy !

Warszawska Olimpiada Sportowa

Czerwiec 2017

Nasza szkoła zajęła III miejsce we współzawodnictwie sportowym w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieżowej Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017 - Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym sezonie !

 

Tenis stołowy IV miejsce

19 Kwietnia 2017
 

Uczniowie naszego Liceum zajęli IV miejsce w w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w Tenisie Stołowym.

Reprezentacja Sowina:

1 Szymon Niemirka

2 Jan Tarnowski

3 Filip Stępniak

Opiekunowie: p. Błażej Rymarczyk oraz p. Kamil Kądziela

Gratulujemy !!!

Szkolna Liga Siatkówki chłopców

13. Marca 2017

W sezonie 2016/2017 w I Lidze Szkolnej Ligi Siatkówki wzięło udział 9 zespołów reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce.

Seredecznie gratulujemy reprezentacji i p. Łukaszowi Motyce.

 

 

Szkolna Liga Siatkówki dziewcząt

10 Marca 2017

W sezonie 2016/2017 w I Lidze Szkolnej Ligi Siatkówki wzięło udział 8 zespołów reprezentacja naszej szkoły zajęła IV miejsce.

Gratulujemy drużynie i p. Agnieszce Łuszpińskiej.

 

Wicemistrzostwo w Warszawskiej Olimpiadzie Sportowej

1 Marca 2017

Reprezentacja Sowina w koszykówce dziewcząt zdobyła wicemistrzostwo w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży 2016/2017.

Skład drużyny:

  1. Gryglewicz Katarzyna (kapitan)
  2. Czubak Wiktoria
  3. Kozak Weronika
  4. Drzewiecka Aleksandra
  5. Kopacz Magdalena
  6. Zalewska Karolina
  7. Tesla Helena
  8. Matyka Weronika
  9. Stępniak Dominika

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym sezonie!

 

Mistrzynie Dzielnicy Wola

3 Lutego 2017

Reprezentacja naszego Liceum w koszykówce dziewcząt zdobyła Mistrzowo Dzielnicy w Warszwskiej Olimpiadzie Młodzieży.

 

Gratulujemy drużynie jak i trenerowi p.  Błażejowi Rymarczykowi. Życzymy dalszych sukcesów !

 

Aktualności

Kontakt

  • III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego
    ul.Rogalińska 2
    01-206 Warszawa
  • tel./fax (022) 632-07-53

Galeria zdjęć