• Rozdanie świadectw dojrzałości

• Świadectwa dojrzałości rozdadzą wychowawcy klas - 4 lipca 2019 r. o godz. 11:00.

• Kalendarz roku szkolnego 2019/2020

publikujemy kalendarz roku szkolnego 2019/2020 - kal_19_20.pdf

Uwaga! Kalendarz roku szkolnego może ulec zmianie.

• Lista podręczników

publikujemy listę podręczników. Podreczniki_2019-20.pdf

W klasach pierwszych, podręczniki do języka angielskiego, zostaną podane przez nauczycieli we wrześniu, po przeprowadzeniu testów poziomujących.

Jeśli brakuje podręcznika na liście, zostanie on podany przez nauczyciela na początku roku szkolnego.

• Wyjazd integracyjny klas pierwszych

wzorem lat ubiegłych, organizowany jest wyjazd integracyjny dla klas piewszych do miejscowości Sielpia.

30.09 - 02.10.2019 - uczniowie klas po szkole podstawowej

07.10 - 09.10.2019 - uczniowie klas po gimnazjum.

O szczegółach poinformują wychowawcy klas.

• Godz. pracy sekretariatu szkoły

w związku z licznymi pytaniami, informujemy, że sakretariat szkoły czynny jest w godz. 8:00-16:00 - od poniedziałku do piątku.

• Wakacje

• Dyrekcja oraz całe Grono Pedagogiczne,

życzą wszystkim uczniom radosnych

i bezpiecznych wakacji.

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

• 19 czerwca 2019 r odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

• Zakończenie roku szkolnego

• Zakończenie roku szkolnego klas I  - o godz. 09:00

Zakończenie roku szkolnego klas II - o godz. 10:00

• Szkolna Liga Siatkówki

• W dniu dzisiejszym, 17.06.2019 r, odbyło się wręczenie nagród drużynom, biorącym udzial w Szkolnej Lidze Siatkówki. Serdecznie gratulujemy drużynom dziewcząt i chłopców czołowych miejsc a ich trenerom p. pof. Agnieszce Łuszpińskiej i p. prof. Arkadiuszowi Rucińskiemu wspaniałych zawodników.

• Upalny mecz

• Przedstawiamy relację z meczu nauczyciele vs uczniowie

• Mecz nauczyciele vs uczniowie

• 14 czerwca odbył się mecz nauczyciele konta uczniowie. Pzedstawiamy fotorelację z tego wydarzenia.

• Warsztaty ma Wydziale MEiL PW

• Finaliści Międzyszkolnego Konkursu Interdyscyplinarnego "Piramida" wraz z warsztatami na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa PW

• Budujemy roboty

• Pod kieunkiem p. prof. K. Biskupskiej na zajęciach "fizyka prakyczna", młodzież budowała roboty.

Gratulujemy umiejętności i pomysłowości.

• Brązowi medaliści Mistrzostw Dzielnicy Wola w piłkę nożną

• Naszej drużynie serdecznie dziękujemy i gratulujemy trzeciego miejsca w dzielnicy.

• Warsztaty w Centralnym Laboratorium Ochrony Radiologicznej

• Święto Warszawy

• 21 maja 2019 r. w naszym liceum odbyło się wydarzenie kulturalne pn "Święto Warszawy" poświęcone historii naszego miasta. Rozstrzygnięto kokursy plastyczne i muzyczne, w których udział wzięli uczniowie wolskich liceów. Pomysłodawczymi p. prof. Małgorzacie Wysieńskiej oraz wszyskim uczniom, którzy wzięli udział i prszygotowali ten projekt serdecznie dziękujemy.

• Iberiada

• 23 maja 2019 r. gościliśmy Radcę ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii Pana Enrique Fraile Espías oraz Pana Marcina Siemdaja dyrektora Biura Promocji Gospodarczej w Polsce Regionu Andaluzji.Tego dnia w naszym liceum odbył się "Dzień Hiszpański", który zorganizowała p. Agnieszka Iglesias-Perez. Serdecznie dziękujemy uczniom za zaangażowanie. Pragniemy także podziękować młodzieży warszawskich liceów, którzy odwiedzili nasze liceum biorąc udział w konkursach zorganizowanych w ramach projektu WIE "Iberiada".Uczniowie naszej szkoły wystawili musical "Wild Cats" w języku hiszpańskim.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy.

• Korekta kalendarza roku szkolnego

w związku ze zmianą daty zakończenia roku szkolnego, publikujemy kalendarz roku szkolnego uwzględniający tą zmianę.

kal_18_19_korekta.pdf

• Matura z informatyki

sprawdzenie stanowisk komputerowych przed egzaminem z informatyki, będzie możliwe w piątek - 10 maja 2019  w godz. 11:00 - 12:00.