• ВАРШАВСКИЙ КОНКУРС ПЕСНИ

odbędzie się

6 marca 2019

• Konkurs plastyczny

• Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym dotyczącym Hiszpanii.

Piękne krajobrazy, elementy kultury, niezwykła architektura, interesujące fiesty, symbole kraju mogą stanowić temat wiodący pracy plastycznej. Pomyśl z czym kojarzy Ci się Hiszpania. Przelej swoje wyobrażenia na papier i stwórz barwny obraz oddający charakter tego wyjątkowego kraju. Nie trzeba uczyć się języka hiszpańskiego, konkurs jest skierowany do wszystkich uczniów III LO. Prace należy składać do 11.04.2019 r. do biblioteki szkolnej.Regulamin konkursu znajduje się na stronie szkoły w zakładce „Konkursy” oraz u pana Antonio Mayor. Zachęcamy do udziału!

• Rekolekcje Wielkopostne - zmiana terminu

• Rekolekcje Wielkopostne w naszym Liceum odbędą się w terminie 18-20.03.2019 r. po czwartej godz. lekcyjnej. (od godz 11:45) - Szczegóły u katechetów.

• Przypomnienie

• Drodzy maturzyści,

przypominamy, że zmiany w deklaracji maturalnej możliwe są wyłącznie do czwartku, 7 lutego 2019 r.

Po tym terminie nie ma możliwości zmian wybranych przedmiotów egzaminacyjnych.

• Rocznica

• W dniu dzisiejszym 1.02 - mija 75 lat od kiedy oddział Kedywu Komendy Głównej Armii Krajowej dokonał w Alejach Ujazdowskich w Warszawie udanego zamachu na generała Franza Kutscherę,

Uczestniczyło w niej 12 osób: w tym absolwent naszego liceum - Bronisław Pietraszewicz "Lot" - dowódca akcji.

• Udanych ferii zimowych

• Drodzy Uczniowie,

życzymy Wam udanego wypoczynku w czasie ferii zimowych.

• Sukces koszykarek

• Miło nam poinformawać, że drużyna koszykarek naszego liceum, zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w koszykówce dziewcząt

Trenerem drużyny jest Pan Błażej Rymarczyk.

Serdecznie gratulujemy sukcesu !

• Sukces koszykarzy

• Miło nam poinformawać, że drużyna koszykarzy naszego liceum, zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w koszykówce chłopców.

Trenerem drużyny jest Pan Błażej Rymarczyk.

Serdecznie gratulujemy sukcesu !

• Targi edukacyjne

informujemy, że Targi Edukacyjne odbędą się od 5 do 9 marca 2019 r w godz. 9:00-18:00 w Pałacu Kultury i Nauki.

Targi odbędą się według poniższego harmonogramu:

1) 5 i 6 marca 2019r. w godz. 9.00-16.00 prezentacje dla uczniów ósmych klas szkół podstawowych,

w godz. 16.00-18.00 prezentacje dla rodziców uczniów ósmych klas szkół podstawowych,

2) 7i8 marca 2019r. w godz. 9.00-16.00 prezentacje dla uczniów klas trzecich gimnazjów,

w godz. 16.00-18.00 prezentacje dla rodziców uczniów klas trzecich gimnazjów,

3) 9 marca 2019 r. godz. 9.00- 15.00 spotkania indywidualne dla uczniów i ich rodziców.

• Uwaga ! Zmiana godz. długiej przerwy

• Na prośbę Samorządu Uczniowskiego oraz Rady Rodziców, uległa zmianie godz. rozpoczęcia długiej przerwy.

Długa przerwa zacznie się o godz. 11:30 i trwać będzie do godz. 11:50.

Zmiana obowiązuje od 2.01.2019 r

Harmonogram dzwonków: dzwonki_akt.pdf

• Życzenia noworoczne

• Wszystkiego najlepszego,

wszelkiej pomyślności

oraz spełnienia najskrytszych marzeń

w nadchodzącym Nowym Roku

życzy cała społeczność naszego Liceum.

• Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu fotograficznego "Portret"

• Miło nam jest poinformować, że w wyniku rozstrzygnięcia międzyszkolnego konkursu fotograficznego "Portret" zostali nagrodzeni:

I nagroda - Michał Szymański - III LO

II nagroda - Julia Wiśniewska - LXXXVI LO

III nagroda - Julia Szwec - III LO

wyróżnienie - Gabriela Zając - III LO

Nagrodzonym gratulujemy !

• Transmisja ze świątecznego koncertu kolęd w III LO

zamieszczamy link do transmisji on-line ze Świątecznego koncertu kolęd i piosenek obcojęzycznych w III LO im. Gen. Sowińskiego w Warszawie  zaplanowanej na godz. 12.00 dnia 19 grudnia 2018 r.

Zapraszamy do oglądania tego wydarzenia :)

Transmisja on-line

• "Matematyka w osiedlu szkolnem"

• Miło jest nam poinformować, że Wnuk p. Alfona Paszke, nauczyciela matematyki w I gimnazjum im. jen. Sowińskiego Magistratu m.st. Warszawy, przekazał książkę "Matematyka w osiedlu szkolnem".

Panu Andrzejowi Paszke serdecznie dziękujemy.

• Informacja o wyniku przetargu (PN/3/2018)

• Zamieszczamy informację o wyniku przetargu nieograniczonego dla zadania pod nazwą: Kompleksowa Dostawa (sprzedaż i przesył/dystrybucja) energii cieplnej do budynku III LO im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie przy ul. Rogalińskiej 2. (Postępowanie nr PN/3/2018)

informacja_o_wyniku_przetargu_7_grudnia_2018.pdf

• Informacja z otwarcia ofert (PN/3/2018)

• Publikujemy informaację z otwarcia ofert dot. postępowiania publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego dla zadania pod nazwą:

"kompleksowa dostawa (sprzedaż i przesył/dystrybucja) energii cieplnej do budynku III LO im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie przy ul. Rogalińskiej 2. (Postępowanie nr PN/3/2018).

otwarcie_ofert_6_12_2018.pdf​​​​​​​