• Uwaga ! Zmiana godz. długiej przerwy

• Na prośbę Samorządu Uczniowskiego oraz Rady Rodziców, uległa zmianie godz. rozpoczęcia długiej przerwy.

Długa przerwa zacznie się o godz. 11:30 i trwać będzie do godz. 11:50.

Zmiana obowiązuje od 2.01.2019 r

Harmonogram dzwonków: dzwonki_akt.pdf

• Życzenia noworoczne

• Wszystkiego najlepszego,

wszelkiej pomyślności

oraz spełnienia najskrytszych marzeń

w nadchodzącym Nowym Roku

życzy cała społeczność naszego Liceum.

• Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu fotograficznego "Portret"

• Miło nam jest poinformować, że w wyniku rozstrzygnięcia międzyszkolnego konkursu fotograficznego "Portret" zostali nagrodzeni:

I nagroda - Michał Szymański - III LO

II nagroda - Julia Wiśniewska - LXXXVI LO

III nagroda - Julia Szwec - III LO

wyróżnienie - Gabriela Zając - III LO

Nagrodzonym gratulujemy !

• Transmisja ze świątecznego koncertu kolęd w III LO

zamieszczamy link do transmisji on-line ze Świątecznego koncertu kolęd i piosenek obcojęzycznych w III LO im. Gen. Sowińskiego w Warszawie  zaplanowanej na godz. 12.00 dnia 19 grudnia 2018 r.

Zapraszamy do oglądania tego wydarzenia :)

Transmisja on-line

• "Matematyka w osiedlu szkolnem"

• Miło jest nam poinformować, że Wnuk p. Alfona Paszke, nauczyciela matematyki w I gimnazjum im. jen. Sowińskiego Magistratu m.st. Warszawy, przekazał książkę "Matematyka w osiedlu szkolnem".

Panu Andrzejowi Paszke serdecznie dziękujemy.

• Informacja o wyniku przetargu (PN/3/2018)

• Zamieszczamy informację o wyniku przetargu nieograniczonego dla zadania pod nazwą: Kompleksowa Dostawa (sprzedaż i przesył/dystrybucja) energii cieplnej do budynku III LO im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie przy ul. Rogalińskiej 2. (Postępowanie nr PN/3/2018)

informacja_o_wyniku_przetargu_7_grudnia_2018.pdf

• Informacja z otwarcia ofert (PN/3/2018)

• Publikujemy informaację z otwarcia ofert dot. postępowiania publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego dla zadania pod nazwą:

"kompleksowa dostawa (sprzedaż i przesył/dystrybucja) energii cieplnej do budynku III LO im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie przy ul. Rogalińskiej 2. (Postępowanie nr PN/3/2018).

otwarcie_ofert_6_12_2018.pdf​​​​​​​

• Wyjazd do Malagi

• Przedstawiamy krótką relację z wyjazdu językowego naszej młodzieży do Malagi. Opiekunami byli nauczyciele języka hiszpańskiego p. prof. Agnieszka Iglesias Perez oraz p. prof. Antonio Tomas Mayor.

• Odpowiedzi na pytania (PN/3/2018)

• Zamieszczamy odpowiedzi na zadane pytania dot. postępowiania publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego dla zadania pod nazwą:

"kompleksowa dostawa (sprzedaż i przesył/dystrybucja) energii cieplnej do budynku III LO im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie przy ul. Rogalińskiej 2. (Postępowanie nr PN/3/2018).

odpowiedzi_3_12_2018.pdf

• Dni walki z gruźlicą

• W dniach od 01 do 10 grudnia 2018 przypadają Dni Walki z Gruźlicą. Pracownicy Odziału Promocji Zdrowia PSSE w m. st. Warszawie przygotowali krótką ulotkę.

Dni_walki_z_gruzlica.pdf​​​​​​​