• Nowe biogramy

zapraszamy do zakładki Izba Pamięci, gdzie dzięki pracy p. prof. Ryszarda Kozery umieszczono nowe biogramy naszych przedwojennych Absolwentów.

Zapraszamy do wakacyjnej lektury. Izba pamięci

• Nabór

zamieszczamy wzór podania, które prosimy wypełnić przystępując do rekrutacji uzupełniającej.rekrutakcja_uzupelniajaca.pdf

Zgodnie z Zarządzeniem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, składanie wniosków o przyjęcie do szkoły w ramach rekrutacji uzupełniającej odbywa się od 26.07 od godz. 8:00 do 30.07 do 12:00.

Wywieszenie list zakwalifikowanych w ramach rekrutacji uzupełnijącej - 19.08 godz. 12:00.

• Nabór

kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia, proszeni są o dostarczenie oryginałów dokumentów, 3 podpisanych zdjęć oraz karty zdrowia.

Sekretariat szkoły czynny jest:  pn-pt w godz. 08:00-16:00

• Nabór - informacja

• Informujemy, że do 16 lipca szkoła nie posiada żadnych informacji o wynikach rekrutacji czy liczbie punktów niezbędnych do dostania się do szkoły. System elektronicznego naboru jest w tej chwili niedostępny także dla nas.

Z wynikami rekrutacji będzie można zapoznać się:

– na listach wywieszonych w szkołach - o godz. 12:00 (przypominamy, że jest to jedyna formalnie wiążąca forma publikacji wyników rekrutacji),

– po zalogowaniu się w systemie naboru na konto kandydata,

– za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej eLO! (aplikacja sama poinformuje o wynikach niezwłocznie po ich opublikowaniu)

Aplikację dla Androida można pobrać tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.edu.vulcan.elo2019

Aplikację dla iOS można pobrać tutaj: https://apps.apple.com/pl/app/elo-2018/id1406710761?l=pl

• Lista podręczników

publikujemy listę podręczników. Podreczniki_2019-20.pdf

W klasach pierwszych, podręczniki do języka angielskiego, zostaną podane przez nauczycieli we wrześniu, po przeprowadzeniu testów poziomujących.

Jeśli brakuje podręcznika na liście, zostanie on podany przez nauczyciela na początku roku szkolnego.